Sleva!
Autentický Ridder CLASSIC držák toaletního papíru, černá 11116110
Původní cena byla: 354,00 Kč.141,60 KčAktuální cena je: 141,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 140x320x140 mm |
| Průměr | 140mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 320mm |
| Hloubka | 140mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6234kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956195537 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





