Sleva!
Časově Omezené Gedy SEVENTY stolní odpadkový koš výklopný, plast ABS, bílá 630822
Původní cena byla: 216,00 Kč.86,40 KčAktuální cena je: 86,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 116x124x116 mm |
| Šířka | 116mm |
| Výška | 124mm |
| Hloubka | 116mm |
| Objem | 1.20l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš stolní |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 0.1360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341290989 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





