Sleva!
Přímo Od Výrobce Gedy SMART třípatrová rohová police 200x590x150 mm, chrom 2484
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 200x590x150 mm |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 590mm |
| Hloubka | 151mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1540kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341179260 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





