Sleva!
Sapho Zásobník na toaletní papír do Ø 24cm, 264x126x270mm, černá mat 2448 Oblíbený
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 264x270x126 mm |
| Šířka | 264mm |
| Výška | 270mm |
| Hloubka | 126mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341336489 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





