Sleva!
Sapho ICONIC stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat AF003GB Nejlepší Volba
Původní cena byla: 3 259,00 Kč.1 303,60 KčAktuální cena je: 1 303,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45mm |
| Výška | 157mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.5560kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913961625 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





