Sleva!
Top Prodej Aqualine DUCK dětské protiskluzové stupátko do koupelny, modrá 366412
Původní cena byla: 275,00 Kč.110,00 KčAktuální cena je: 110,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 43,5×15,4×34,3 cm |
| Šířka | 435mm |
| Výška | 154mm |
| Hloubka | 343mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Plast |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 50.0000kg |
| Hmotnost / ks | 0.6900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913965722 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





