Sleva!
Aqualine CHROM LINE drátěná police rohová dvojitá, chrom 37010 Tovární Cena
Původní cena byla: 375,00 Kč.150,00 KčAktuální cena je: 150,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 200x280x200 mm |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 280mm |
| Hloubka | 200mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836886 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





