Sleva!
Akční Cena Gedy THOR uchycení na zástěnu pro stěrku, chrom 562613
Původní cena byla: 150,00 Kč.60,00 KčAktuální cena je: 60,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 21x70x46 mm |
| Šířka | 21mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 46mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.0320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341282717 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





