Sleva!
Super Cena Gedy COLORADO držák toaletního papíru s krytem, chrom 6925
Původní cena byla: 679,00 Kč.271,60 KčAktuální cena je: 271,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 144x137x67 mm |
| Šířka | 144mm |
| Výška | 137mm |
| Hloubka | 67mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341281581 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |





