Sleva!
Aktuální Sapho TORNADO JET bezdotykový tryskový osoušeč rukou 220-240 V, 1750 W, 300x650x230 mm, bílá 9835
Původní cena byla: 17 756,00 Kč.7 102,40 KčAktuální cena je: 7 102,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 300x650x230 mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 650mm |
| Hloubka | 230mm |
| Barva | Bílá |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 10.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8595591201056 |
| Taric | 84145995 |
| Záruka | 2 roky |





