Sleva!
Akční Cena Gedy ELBA háček, chrom A02613
Původní cena byla: 593,00 Kč.237,20 KčAktuální cena je: 237,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ELBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 44x54x50 mm |
| Šířka | 44mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341205150 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





