Sleva!
Přímo Od Výrobce Ridder HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu s podpěrou, 38x36cm, černá A140110-1
Původní cena byla: 3 509,00 Kč.1 403,60 KčAktuální cena je: 1 403,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 360x510x382 mm |
| Šířka | 360mm |
| Výška | 510mm |
| Hloubka | 382mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 175.0000kg |
| Hmotnost / ks | 4.2270kg |
| Balení | 2ks |
| Záruka | 2 roky |





