Sleva!
Nová Kolekce Ridder HANDICAP stolička skládací, bílá A0050301
Původní cena byla: 1 883,00 Kč.753,20 KčAktuální cena je: 753,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 570x510x320 mm |
| Šířka | 570mm |
| Výška | 510mm |
| Hloubka | 320mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 110.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.9768kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951331 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





