Sleva!
Nejlepší Volba Ridder HANDICAP stolička, nastavitelná výška, bílá A00601101
Původní cena byla: 1 969,00 Kč.787,60 KčAktuální cena je: 787,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 490x520x295 mm |
| Šířka | 490mm |
| Výška | 520mm |
| Hloubka | 295mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.4306kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951195 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





