Sleva!
Nejlepší Volba Ridder HANDICAP madlo s držákem toaletního papíru, chrom A220300
Původní cena byla: 2 012,00 Kč.804,80 KčAktuální cena je: 804,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 190x260x85 mm |
| Šířka | 190mm |
| Výška | 260mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 110.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956187549 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





