Sleva!
Sleva Gedy SAMOA sklenka, mléčné sklo, chrom A81013
Původní cena byla: 1 109,00 Kč.443,60 KčAktuální cena je: 443,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMOA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x105x88 mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 105mm |
| Hloubka | 88mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341293898 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |





