Sleva!
Top Prodej Gedy IL GIGLIO držák ručníků kruh, chrom A97013
Původní cena byla: 2 915,00 Kč.1 166,00 KčAktuální cena je: 1 166,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 215x115x65 mm |
| Šířka | 215mm |
| Výška | 115mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8350kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341323908 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





