Sleva!
Cenový Hit Gedy ALTEA sklenka na postavení, bambus AL9835
Původní cena byla: 512,00 Kč.204,80 KčAktuální cena je: 204,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ALTEA |
| Rozměr | 70×120 mm |
| Průměr | 70mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341097519 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |





