Sleva!
Doprava Zdarma Gedy AMELIE sklenka na postavení, keramika AM98
Původní cena byla: 340,00 Kč.136,00 KčAktuální cena je: 136,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AMELIE |
| Rozměr | 80x113x80 mm |
| Průměr | 80mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 113mm |
| Hloubka | 80mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3060kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341098943 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





