Sleva!
Vysoce Kvalitní Gedy ARIES mýdlenka na postavení, šedá AR1108
Původní cena byla: 331,00 Kč.132,40 KčAktuální cena je: 132,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ARIES |
| Rozměr | 122x27x86 mm |
| Šířka | 122mm |
| Výška | 27mm |
| Hloubka | 86mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3660kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341095799 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





