Sleva!
Aqualine BAMBUS odpadkový koš kulatý 3l, bílá BI006 Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 459,00 Kč.183,60 KčAktuální cena je: 183,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SNOW |
| Rozměr | 168x237x245 mm |
| Průměr | 168mm |
| Šířka | 168mm |
| Výška | 237mm |
| Hloubka | 245mm |
| Objem | 3.00l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.9140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913883972 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |





