Sleva!
Polysan SAAP sklopné sedátko do sprchového koutu, 35×32,8cm, bílá CW1110W Finální Výprodej
Původní cena byla: 2 313,00 Kč.925,20 KčAktuální cena je: 925,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 350x120x328 mm |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 328mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 160.0000kg |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 2.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913892035 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





