Sleva!
Omezená Nabídka Polysan LUK termostatický sprchový panel rohový 250x1300mm, bílá 80325
Původní cena byla: 16 555,00 Kč.6 622,00 KčAktuální cena je: 6 622,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 250mm |
| Výška | 1300mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 14.5200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729052661 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 6 let |





