Sleva!
Cenově Výhodný Gedy Rohová police do sprchy, 178×178 mm, oblá, ABS/nerez lesk ES80
Původní cena byla: 490,00 Kč.196,00 KčAktuální cena je: 196,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| Rozměr | 242x33x178 mm |
| Délka | 242mm |
| Šířka | 242mm |
| Výška | 33mm |
| Hloubka | 178mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341281338 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





