Sleva!
Časově Omezené Sapho Skleněná police 600mm, chrom/čiré sklo MY009-14
Původní cena byla: 1 102,00 Kč.440,80 KčAktuální cena je: 440,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 600x21x100 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 21mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1660kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913974830 |





