Sleva!
Sapho ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá mat AF006B Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 3 689,00 Kč.1 475,60 KčAktuální cena je: 1 475,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45mm |
| Výška | 309mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 221mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913961557 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





