Sleva!
Finální Výprodej Sapho Držák skleněné poličky 8mm, černá mat MY009B
Původní cena byla: 989,00 Kč.395,60 KčAktuální cena je: 395,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 150x21x35 mm |
| Šířka | 150mm |
| Výška | 21mm |
| Hloubka | 35mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák poličky |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913974700 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





