Sleva!
Top Prodej Gedy PIRENEI dávkovač mýdla 110 ml, mléčné sklo, gun metal PI8181
Původní cena byla: 1 539,00 Kč.615,60 KčAktuální cena je: 615,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69x152x108 mm |
| Průměr | 69mm |
| Šířka | 69mm |
| Výška | 152mm |
| Hloubka | 108mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 110ml |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4630kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341335178 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





