Sleva!
Výprodej Aqualine SAMBA držák toaletního papíru s krytem, chrom SB107
Původní cena byla: 275,00 Kč.110,00 KčAktuální cena je: 110,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 135x140x50 mm |
| Šířka | 135mm |
| Výška | 140mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828249 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |





