Sleva!
Časově Omezené Sapho SKA stojan na ručníky 550x800x200mm, černá mat SKA303
Původní cena byla: 4 936,00 Kč.1 974,40 KčAktuální cena je: 1 974,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x800x200 mm |
| Šířka | 550mm |
| Výška | 800mm |
| Hloubka | 200mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 5.9000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913929151 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





