Sleva!
Aktuální Gedy VERBENA dávkovač mýdla na postavení, keramika VE81
Původní cena byla: 216,00 Kč.86,40 KčAktuální cena je: 86,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | VERBENA |
| Rozměr | 65x165x81 mm |
| Šířka | 65mm |
| Výška | 165mm |
| Hloubka | 81mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 320ml |
| Hmotnost / ks | 0.3210kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341097021 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





