Sleva!
Hit Sezóny Sapho LARISSA WC štětka závěsná, mléčné sklo, černá/měď mat WS008BC
Původní cena byla: 1 591,00 Kč.636,40 KčAktuální cena je: 636,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x360x145 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 360mm |
| Hloubka | 145mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997693 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





