Sleva!
Expresní Doručení Sapho LARISSA polička na ručníky s hrazdou 600mm, černá/měď mat WS029BC
Původní cena byla: 3 603,00 Kč.1 441,20 KčAktuální cena je: 1 441,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 654x107x214 mm |
| Délka | 654mm |
| Šířka | 654mm |
| Výška | 107mm |
| Hloubka | 214mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913116223 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |





