Sleva!
Sleva Sapho HANDICAP opěrné pevné madlo tvar U 813mm, bílá XH540W
Původní cena byla: 1 479,00 Kč.591,60 KčAktuální cena je: 591,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x250x829 mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 250mm |
| Hloubka | 829mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.9500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125898 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





