Sleva!
Cenově Výhodný Sapho HANDICAP madlo do sprchy 670x670mm, nerez lesk XH544
Původní cena byla: 3 087,00 Kč.1 234,80 KčAktuální cena je: 1 234,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 710x80x710 mm |
| Šířka | 710mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 710mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125904 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





