Sleva!
Ihned K Objednání Sapho Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez lesk XP007
Původní cena byla: 3 578,00 Kč.1 431,20 KčAktuální cena je: 1 431,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 370x460x165 mm |
| Šířka | 370mm |
| Výška | 460mm |
| Hloubka | 165mm |
| Objem | 25.00l |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 – 25 litrů |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 4.1230kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126147 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





