Sleva!
Cenová Bomba Sapho X-ROUND držák toaletního papíru rezervní na postavení, chrom XR733
Původní cena byla: 507,00 Kč.202,80 KčAktuální cena je: 202,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 150x420x150 mm |
| Průměr | 150mm |
| Šířka | 150mm |
| Výška | 420mm |
| Hloubka | 150mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3650kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913132216 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





