Sleva!
Autentický Sapho X-ROUND mýdlenka drátěná, chrom XR801
Původní cena byla: 619,00 Kč.247,60 KčAktuální cena je: 247,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 140x55x125 mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 125mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2940kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128325 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





