Sleva!
Ihned K Objednání Sapho X-ROUND polička na ručníky s hrazdou 600mm, chrom XR419
Původní cena byla: 2 374,00 Kč.949,60 KčAktuální cena je: 949,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 655x120x215 mm |
| Délka | 655mm |
| Šířka | 655mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 215mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3210kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127922 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 10 let |





