Sleva!
Vrácení Zdarma Aqualine Flexibilní nerezová hadice FxF 3/8″x1/2″, 60cm, černá mat 33256B
Původní cena byla: 87,00 Kč.43,50 KčAktuální cena je: 43,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 60 cm |
| Délka | 600mm |
| Barva | Černá |
| Velikost závitu | FxF 3/8″x1/2″ |
| Hmotnost / ks | 0.1200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913944093 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





