Sleva!
Přímo Od Výrobce Bruckner Flexi dopojení 40/32-32/40 151.176.0
Původní cena byla: 67,00 Kč.33,50 KčAktuální cena je: 33,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 820mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32/40mm |
| Hmotnost / ks | 0.1000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889554 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





