Sleva!
Nízká Cena Bruckner TEMPOR sprchový sloup se samouzavíracím ventilem, chrom 937.139.1
Původní cena byla: 2 983,00 Kč.1 193,20 KčAktuální cena je: 1 193,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1230mm |
| Hloubka | 290mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Ventil |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Hmotnost / ks | 0.8500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913983658 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





