Sleva!
Bruckner Prodlužovací odpadní trubka sifonu, DN50/250mm, bílá 151.183.0 Novinka
Původní cena byla: 40,00 Kč.20,00 KčAktuální cena je: 20,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 250mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 50mm |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907425 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





