Sleva!
Ověřený Bruckner TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo, chrom 937.001.1
Původní cena byla: 2 103,00 Kč.841,20 KčAktuální cena je: 841,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 55mm |
| Hmotnost / ks | 0.8550kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913983146 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |





