Sleva!
Nová Kolekce Bruckner FLEXY umyvadlový sifon 5/4″, DN40, bílá 151.123.0
Původní cena byla: 246,00 Kč.98,40 KčAktuální cena je: 98,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 500mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Velikost závitu | 5/4″ |
| Hmotnost / ks | 0.2170kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913887413 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





