Sleva!
Top Prodej Bruckner Rozeta pro WC dopojení 110mm, v.25mm 159.315.0
Původní cena byla: 28,00 Kč.14,00 KčAktuální cena je: 14,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 155mm |
| Výška | 155mm |
| Hloubka | 25mm |
| Průměr | 155mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 110mm |
| Hmotnost / ks | 0.0300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913891199 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





