Sleva!
Nakupujte Hned Bruckner Podlahová vpust 103×103 boční, DN40, mřížka nerez lesk 183.052.0
Původní cena byla: 167,00 Kč.66,80 KčAktuální cena je: 66,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 103×103 mm |
| Šířka | 103mm |
| Hloubka | 103mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | ABS/nerez |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Hmotnost / ks | 0.3200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907265 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





