Sleva!
Autentický Sapho Zásobník na papírové sáčky HygBag, 120x240x32mm, nerez lesk XP049
Původní cena byla: 808,00 Kč.323,20 KčAktuální cena je: 323,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120x240x32 mm |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 240mm |
| Hloubka | 32mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3255kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126239 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





