Sleva!
Sleva Sapho X-SQUARE trojháček, chrom XQ200
Původní cena byla: 963,00 Kč.385,20 KčAktuální cena je: 385,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 185x55x50 mm |
| Šířka | 185mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Trojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3540kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913999147 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





