Sleva!
Akční Nabídka Polysan X-SQUARE police s držákem osušky na skleněnou zástěnu, chrom XQ458
Původní cena byla: 3 775,00 Kč.1 510,00 KčAktuální cena je: 1 510,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 206x55x800 mm |
| Délka | 800mm |
| Šířka | 206mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 800mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků, Polička |
| Nosnost | 5.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.3060kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913925313 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





